من خودم عضوش شدم. بیشتر از یکساله و بالاتر از 100 میلیون تومن (مثلا) سرمایه گذاری کردم . قبل عضویت خیلی مطالعه کنید و البته لینک های زیر رو هم بخونید:

یونیک فاینانس و اطلاعات فنی و استعلامی

توضیحات و مقاله سایت ایران هشدار

توصیه های من:
1. اصلا دلتون میخواد عضو بشید؟ اوکی , با حداقل شروع کنید و تا سودتون رو نگرفتین اقدام بعدی نکنید
2.اصل سرمایه رو بیخیال بشین . کسی تا حالا نگفته که تونسته اصل سرمایه رو دریافت کنه. البته شرایطی رو معین کردن که جسته گریخته به اطلاع اعضا میرسونن ولی فکر میکنم شرایطش رو بخونین خنده میگیردتون. مسخره است. اصلا اگه من دارم اکانت رو وریفای میکنم چرا باید برای گرفتن اصلا سرمایه کلی نامه و مدرک ترجمه کنم و بفرستم؟؟؟
3.راههای ارتباط با سایت رو چک کنید . متوجه میشید که کسی جوابگوی شما نیست. توی سایت تیکت بنویسین و درخواست راهنمایی بدین. بنده چون خیلی وقته عضوم اطلاع دارم.
کسی رو ندارن نامه ها رو بخونهو جواب بده. این اواخر هم به سرگروه ها گفتن که جواب مطلب و سوال زیر مجموعه ها رو بدن که اونم الان کار نمیکنه. کانال تلگرام هم زدن!!! اونم ادمینش الحمدالله جواب نمیده. کلا شما به جورابشون هم نیستید!!!
4. هرجوری دلشون بخواد سود رو کسر میکنن حتی واریز های بیت کوینشون هم 20 درصد کسری میخوره! سر و ته قضیه حساب کنید (چون اصل سرمایه رو از دست میدین نهایتا یه سود برابر قوامین گیرتون میاد انشالله. البته دلار گرون تر که میشه مثلا بیشتر سود میکنید.مثلا.)
5. ابتدای کار و زمان ثبت نام حتما حتما دلاری رو که میخرید 20 درصد زیر قیمت بازار خرید کنید.
6. اگر مجموع کل برداشت سود شما (از سایت) به حد مشخصی برسه ( مثلا 2000 دلار و یا 1000 تا البته اگه بشه اسمش رو سود گذاشت) سایت شرایط برداشت از حساب رو تغییر میده و درنهایت شما حداقل مجاز برداشت از سایت رو یهویی 2000 دلار میبینید. یعنی چی؟ یعنی تا مبلغ سودتون به 2000 نرسه پولتون بلوکه است. حالا این چقدر طول میکشه که به اون حد برسه؟ 6 ماه یا یک سال ؟ بستگی به حساب داره و شما تا اون موقع دوزار هم نمیتونید از حساب بردارید. 

یعنی تبدیل میشید به کسانی که در به در به دنبال زیر مجموعه جمع کردن هستن تا موجودیشون رو و پولشونو بتونن به واسطه یارگیری از حساب بیرون بکشن! به به

7. این جور داستانها تو ایران مافیای عجیب و غریبی پشتشه. مثلا داستان این همه فراگیر شده و سایتش رو فیلتر نمیکنن!!! یه لحظه وقت بذارید و ببینید چرا باهاش مقابله نمیکنن و تصورکنید اگه یه روز سایت اصلی رو فیلتر کنن چی میشه!؟

یونیک فاینانس

راهنمایی اگه خواستین با این آیدی تو تلگرام سوالتون رو ازم بپرسید.
اشتباه نکنید و قبل سرمایه گذاری حتما تحقیق کنید. خوشحال میشم کمکتون کنم

https://t.me/Bitxurd

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها