من خودم عضوش شدم . قبل عضویت خیلی مطالعه کنید و البته لینک زیر رو هم بخونید:

یونیک فاینانس و اطلاعات فنی و استعلامی

توضیحات و مقاله سایت ایران هشدار

توصیه های من:
1. اصلا دلتون میخواد عضو بشید؟ اوکی , با حداقل شروع کنید و تا سودتون رو نگرفتین اقدام بعدی نکنید
2.اصل سرمایه رو بیخیال بشین . کسی تا حالا نگفته که تونسته اصل سرمایه رو دریافت کنه
3.راههای ارتباط با سایت رو چک کنید . متوجه میشید که کسی جوابگوی شما نیست. توی سایت تیکت بنویسین و درخواست راهنمایی بدین.
4. هرجوری دلشون بخواد سود رو کسر میکنن حتی واریز های بیت کوینشون هم 20 درصد کسری میخوره!
5. ابتدای کار و زمان ثبت نام حتما حتما دلاری رو که میخرید 20 درصد زیر قیمت بازار خرید کنید.
6. اگر مجموع کل برداشت سود شما به حد مشخصی برسه ( مثلا 2000 دلار و یا 1000 تا البته اگه بشه اسمش رو سود گذاشت) سایت شرایط برداشت از حساب رو تغییر میده و درنهایت شما حداقل مجاز برداشت از سایت رو یهویی 2000 دلار میبینید. یعنی چی؟ یعنی تا مبلغ سودتون به 2000 نرسه پولتون بلوکه است. حالا این چقدر طول میکشه که به اون حد برسه؟ 6 ماه یا یک سال ؟ بستگی به حساب داره و شما تا اون موقع دوزار هم نمیتونید از حساب بردارید. 

یعنی تبدیل میشید به کسانی که در به در به دنبال زیر مجموعه جمع کردن هستن تا موجودیشون رو و پولشونو بتونن به واسطه یارگیری از حساب بیرون بکشن! به به

یونیک فاینانس

راهنمایی اگه خواستین با این آیدی تو تلگرام سوالتون رو ازم بپرسید.
اشتباه نکنید و قبل سرمایه گذاری حتما تحقیق کنید. خوشحال میشم کمکتون کنم

https://t.me/Bitxurd

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها